Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Astracast CANTERBURY 1.5

Bíla keramika

Bíla keramika

Katalogové číslo

002020057

Typ montáže

14 107 Kč

vč. DPH

Na dotaz

O produktu

Dřez CANTERBURY 1.0 CERAMIC ASTRACAST - vyrobený z prémiové keramiky je Canterbury moderní alternativou k tradičně stylizovanému modelu Belfast. Se svojí kombinací prostorné hlavní a užitečné malé vaničky stojí Canterbury na pomyslném vrcholu designu a funkčnosti a neujde tak pozornosti v každé kuchyni.

Součásti balení

  • Sifon
  • Výpusť

O výrobci

Značka Astracast je celosvětově vnímána jako lídr ve výrobě kuchyňských dřezů, baterií ale i jejich kompletního příslušenství. Výrobou nerezových a kompozitních dřezů se zabývají již 21 let.Inovace, design a funkčnostAby si udrželi vedoucí pozici, ustavičně se snaží vyvíjet produkty a řešení, která budou ta nejlepší na dnešním konkurenčním trhu. Proto tým nejlepších designerů, inženýrů a řemeslníků navržené koncepce zdokonaluje až k výrobku samotnému, který ohromí vizualním a praktickým řešením pro moderní domov.JEJICH PRODUKTY JSOU ZNÁMÉ SVOU INOVACÍ, DESIGNEM A FUNKČNOSTÍ.Nejvyšší kvalita

 
Nejvyšší kvalitou výrobků si mžete být jisti bez ohledu na zvolený materiál či model. Úplná orientace na design a zpětné investice do výroby byly oceněné získáním certifikátu ISO 9001:2000. Tento mezinárodní standard odráží vysokou úroveň designu, vývoje a zpracování, díky kterým si navíc můžeme být jistí odpovídající vysokou kvalitou výrobků v jejich celých produkčních sériích.Záruka AstracastVšechny dřezy Astracast mají komplexní záruku, která zahrnuje nepravděpodobné případy materiálových či výrobních vad. Tato záruka je pouze jedním ze závazků společnosti Astracast na celkové kvalitě veškerého zboží, ujišťující vás tak, že dřezy Astracast vám vždy poskytnou tu nejvyšší úroveň výkonu a životnosti po dlouhá léta jejich používání.

O materiálu

Keramické dřezy představují individualitu ruční výroby a všech následných vypalovacích a finalizačních procedur. Přes svůj na první dotek chladivý, ale zároveň křehký dojem, jde o nepropustný materiál přinášející excelentní odolnost vůči všem běžně používaným chemickým přípravkům a saponátům, navíc extrémně odolný vůči teplotním výkyvům.

Parametry

Název parametru Hodnota
Instalační otvory 1 x na baterii
Minimální rozměry skříňky neudáno
Orientace montáže oboustranná možnost
Ovládání výpusti manuálně
Rozměry dřezu (š x d x h) 59,5 x 62,5 x 20 cm
Úprava Ceramic
Délka dřezu 595 mm
Váha 10 Kg
Minimální šířka skřínky 600 mm
Astracast CANTERBURY 1.5 - Bíla keramika
Astracast CANTERBURY 1.5
Astracast CANTERBURY 1.5
Astracast CANTERBURY 1.5