Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Alveus Line 80 Maxim

Matný nerez

Matný nerez

Katalogové číslo

002200042

Tloušťka plechu

0,8mm

Orientace

Typ montáže

2 990 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 3-5 dní

O produktu

Nerezový dřez s odkapem Alveus Line 80 Maxim je určený zákazníkům, kteří  hledají kvalitní dřez za doboru cenu. Dřez je vyrobený z velmi kvalitní tloušťce plechu 0,8 mm, která zabezpečí jak stabilnější uchycení baterie, tak dlouhou životnost dřezu.

 

Součásti balení

  • Sifon
  • Excentrické ovládání
  • Montážní úchyty
  • Výpusť
  • Přepad

O výrobci

Kovinoplastika Lož jako výrobce se řadí k významným výrobcům nerezových dřezů s bohatou tradicí. V roku 2004 slavila 50 let výročí svého vzniku, když v chudé oblasti Ložské doliny byla založena kovozpracující továrna. Z původního počtu 17 zaměstnanců v malé pronajaté dílně vznikl za 50 let moderní závod s mezinárodní působností, který zaměstnává téměř 1500 lidí. Významnými mezníky v historii firmy byl rok 1968 – zahájení výroby nerezových dřezů, rok 1978 – založení společného podniku s německým výrobcem stavebního kování ROTO, rok 1996 – zaregistrování obchodní značky ALVEUS. Neustálý vývoj a snaha o dosažení stále vyšší kvality jsou základem rozvoje této firmy. Hlavní strategické směry firmy jsou především orientace na trh a stále se měnící jeho potřeby, zajišťování stabilní kvality výrobků, permanentní inovaci a moderní design a tvorba doplňkových programů v rámci obchodní značky ALVEUS – dřezy z kompozitních materiálů, doplňky k dřezům, digestoře, baterie, varné plotny, trouby na pečení, odpadkové koše s možností třídění odpadů atd. – vše pod jednou značkou "ALVEUS". Zárukou úspěchu výrobce je i důsledné zaměření na vysoce kvalitní materiál – nerezovou ocel. Chromniklová ocel 18/10 je nejkvalitnější ocel na světě s nejdelší životností a vynikajícími vlastnostmi pokud jde o údržbu, hygienické potřeby atd.

O materiálu

Nerezové dřezy Alveus jsou dostupné v několika typech povrchových materiálů. Rozdíl mezi nimi se projevuje ve vzhledu a částečně v odolnosti na poškrábání. Struktura hladký nerez je jednoduchá na údržbu, vytváří hladký, čistý nerezový povrch zatímco tkaná struktura je matná, méně choulostivá na malé poškrábáni, ale vyžaduje pečlivější údržbu.

Parametry

Název parametru Hodnota
Hloubka dřezu 19 cm
Rozměry dřezu (š x d x h) 79 x 50 x 19 cm
Vhodné do skříněk od 50 cm
Tloušťka materiálu 1 mm
Délka dřezu 790 mm
Minimální šířka skřínky 500 mm
Délka vaničky 40 cm
Šířka vaničky 34 cm
Alveus Line 80 Maxim - Matný nerez
Alveus Line 80 Maxim