Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Alveus Praktik 100

Katalogové číslo

002200040

Orientace

Typ montáže

4 790 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 3-5 dní

O produktu

Tento dřez společnosti Alveus Praktik 100 Vám poskytne požadovaný prostor a kvalitu. Plech s tloušťkou 0,8 mm je jedním z nehrubších na trhu. Tuto tloušťku oceníte hlavně z hlediska stability vyšší baterie. Extra hluboká vanička dřezu (21 cm) zabezpečí pohodlné mytí nádobí, bez zbytečného šplouchání vody kolem dřezu. Za poměrně dobrou cenu dostanete tento rozměrný a vysoce kvalitní model, který Vám v kuchyni vydrží dlouho a universální design bude v módě i po letech.

Součásti balení

  • Sifon
  • Excentrické ovládání
  • Montážní úchyty
  • Výpusť
  • Ventily
  • Otvor pro baterii
  • Otvor pro excentr

O výrobci

Kovinoplastika Lož jako výrobce se řadí k významným výrobcům nerezových dřezů s bohatou tradicí. V roku 2004 slavila 50 let výročí svého vzniku, když v chudé oblasti Ložské doliny byla založena kovozpracující továrna. Z původního počtu 17 zaměstnanců v malé pronajaté dílně vznikl za 50 let moderní závod s mezinárodní působností, který zaměstnává téměř 1500 lidí. Významnými mezníky v historii firmy byl rok 1968 – zahájení výroby nerezových dřezů, rok 1978 – založení společného podniku s německým výrobcem stavebního kování ROTO, rok 1996 – zaregistrování obchodní značky ALVEUS. Neustálý vývoj a snaha o dosažení stále vyšší kvality jsou základem rozvoje této firmy. Hlavní strategické směry firmy jsou především orientace na trh a stále se měnící jeho potřeby, zajišťování stabilní kvality výrobků, permanentní inovaci a moderní design a tvorba doplňkových programů v rámci obchodní značky ALVEUS – dřezy z kompozitních materiálů, doplňky k dřezům, digestoře, baterie, varné plotny, trouby na pečení, odpadkové koše s možností třídění odpadů atd. – vše pod jednou značkou "ALVEUS". Zárukou úspěchu výrobce je i důsledné zaměření na vysoce kvalitní materiál – nerezovou ocel. Chromniklová ocel 18/10 je nejkvalitnější ocel na světě s nejdelší životností a vynikajícími vlastnostmi pokud jde o údržbu, hygienické potřeby atd.

O materiálu

Nerezové dřezy Alveus jsou dostupné v několika typech povrchových materiálů. Rozdíl mezi nimi se projevuje ve vzhledu a částečně v odolnosti na poškrábání. Struktura hladký nerez je jednoduchá na údržbu, vytváří hladký, čistý nerezový povrch zatímco tkaná struktura je matná, méně choulostivá na malé poškrábáni, ale vyžaduje pečlivější údržbu.

Parametry

Název parametru Hodnota
Rozměry dřezu (š x d x h) 98 x 50 cm
Vhodné do skříněk od 60 cm
Hloubka dřezu 21 cm
Rozměry vaničky 48 x 40 cm
Délka dřezu 980 mm
Váha 5 Kg
Minimální šířka skřínky 600 mm
Délka vaničky 48 cm
Šířka vaničky 48 cm
Alveus Praktik 100 -
Alveus Praktik 100