Provozní doba eshopu

Po - Pá 7:30 - 15:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Aquasanita Notus 765.0E - II.jakost

granitový dřez s odkapem

Produkt stažen z prodeje

O produktu

Dřez je plně funkční, vada spočívá v nekvalitně odvrtaných otvorech. Okraje jsou jemně vyštípané. Krytka baterie by měla vadu zakrýt.

Viz galerie.

O výrobci

UAB Aquasanita je vedoucím producentem granitových dřezů především v Baltských státech. Společnost více než 80% svých produktů exportuje do více než 30 krajin světa. Firma je zaměřena na produkci bezpečného, odolného a vysoce kvalitního zboží. Společnost vznikla v roce 2003 a v prvních létech se věnovala distribuci koupelnových doplňků. V roce 2006 začali vyrábět granitové dřezy a roku 2012 svou výrobu rozšířili o další automatickou linku. Dnes přichází Aquasanita s novou vylepšenou verzí granitového materiálu SILICSANA. Jde o velmi kvalitní granit, který nabízí zákazníkovi všechny potřebné atributy a výhody, jako přírodní kámen. Ve spolupráci s německým inženýrstvím vytvořila firma Aquasanita unikátní texturu pryskyřice a 80% přírodního ryzího křemene.

Materiál SILICSANA tak nabízí:

  • Stabilitu materiálu a dlouhotrvající skvělý vzhled
  • Nadstandardní tvrdost
  • Speciální hladký neporézní povrch
  • Tepluvzdornost a oděru odolnost

Povrch dřezů s IONPURE nanotechnologickou úpravou povrchu, s ionty stříbra, zabezpečuje antibakteriální ochranu dřezu a zákazníkům hygienický materiál při přípravě pokrmů.


Parametry

Název parametru Hodnota
Záruka 2 roky
Aquasanita Notus 765.0E - II.jakost
Aquasanita Notus 765.0E - II.jakost
Aquasanita Notus 765.0E - II.jakost
Aquasanita Notus 765.0E - II.jakost

Sety

Sety K tomuto dřezu si objednejte i baterii v setu za zvýhodněných podmínek.