Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Astracast ARIEL

Chrom/černá metalická

Chrom/černá metalická

Katalogové číslo

003010031

2 606 Kč

vč. DPH

Na dotaz

O produktu

Kompaktní baterie s dlouhou jednoduchou pákou ovládání a stejně výrazným i elegantním raménkem.

O výrobci

Značka Astracast je celosvětově vnímána jako lídr ve výrobě kuchyňských dřezů, baterií ale i jejich kompletního příslušenství. Výrobou nerezových a kompozitních dřezů se zabývají již 21 let.Inovace, design a funkčnostAby si udrželi vedoucí pozici, ustavičně se snaží vyvíjet produkty a řešení, která budou ta nejlepší na dnešním konkurenčním trhu. Proto tým nejlepších designerů, inženýrů a řemeslníků navržené koncepce zdokonaluje až k výrobku samotnému, který ohromí vizualním a praktickým řešením pro moderní domov.JEJICH PRODUKTY JSOU ZNÁMÉ SVOU INOVACÍ, DESIGNEM A FUNKČNOSTÍ.Nejvyšší kvalita

 
Nejvyšší kvalitou výrobků si mžete být jisti bez ohledu na zvolený materiál či model. Úplná orientace na design a zpětné investice do výroby byly oceněné získáním certifikátu ISO 9001:2000. Tento mezinárodní standard odráží vysokou úroveň designu, vývoje a zpracování, díky kterým si navíc můžeme být jistí odpovídající vysokou kvalitou výrobků v jejich celých produkčních sériích.Záruka AstracastVšechny dřezy Astracast mají komplexní záruku, která zahrnuje nepravděpodobné případy materiálových či výrobních vad. Tato záruka je pouze jedním ze závazků společnosti Astracast na celkové kvalitě veškerého zboží, ujišťující vás tak, že dřezy Astracast vám vždy poskytnou tu nejvyšší úroveň výkonu a životnosti po dlouhá léta jejich používání.

O materiálu

Baterie jako povinný funkční i stylový doplňek dřezu, s možností stejné povrchové úpravy. Možnosti jsou dnes stejně široké jako u výběru dřezů. V nabídce od nejekonomičtějších po luxusní a stylové.

Parametry

Název parametru Hodnota
Hlavička raménka jednoduchá
Uchycení flexi
Astracast ARIEL  - Chrom/černá metalická