Provozní doba eshopu

Po - Pá 7:30 - 15:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

arr arr

Blanco Antikalk

Sprej na usazeniny a vodní kámen

Produkt stažen z prodeje

O produktu

Sprej Blanco Antikalk je určený na efektivní odstranění usazenin a vodního kamene. Je šetrný vůči všem povrchům baterií a dřezů, a také k životnímu prostředí. Speciálně vybrané čistící minerály zabezpečují odstranění vodního kamene na všech druzích kuchyňských baterií a dřezů. 

Použití:

Sprej Antikalk naneste na znečistěnou plochu a nechejte 5 minut působit. Následně sprej opláchněte čistou vodou a vytřete do sucha utěrkou. Perlátor baterie ponořte do nádobky s Antikalkem a nechejte působit, opláchněte čistou vodou. 

O výrobci

Firma BLANCO patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou BLANCO nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svoji dokonalostí a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Přečtete si více o výrobci Blanco


Parametry

Název parametru Hodnota
Záruka 2 roky