Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Blanco Daras chrom

Chrom

Chrom

Katalogové číslo

BC517720

1 097 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 5-14 dní

O produktu

Klasická jednopáková stojánková baterie Blanco Daras chrom. Za rozumnoup cenu dostanete kvalitu od německé společnosti Blanco. Baterie má otočné rámínko o 360°. Pružná připojovací hadice o dloužce 450 mm a s 3/8" maticí zajistí lehkou montáž. Patentovaný perlátor výrazně redukuje množství usazováného vodního kamene.

O výrobci

Firma BLANCO patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou BLANCO nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svoji dokonalostí a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Přečtete si více o výrobci Blanco

O materiálu

Baterie BLANCO jsou vyrobeny z kvalitních materiálů na nejvyšší současné úrovni vědy, techniky a designu. Povrchová úprava je pochromováním nebo speciálními laky včetně metalických, které jsou velmi odolné proti mechanickému poškození.

Přečtete si více o výrobci Blanco

Blanco Daras chrom - Chrom
Blanco Daras chrom