Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Blanco Panor 60

keramický dřez modulový

Blanco Panor 60 -

Katalogové číslo

514486

Typ montáže

11 892 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 5-14 dní

O produktu

Tradiční keramický dřez BLANCO Panor 60 je atraktivním řešením pro tradiční a moderní venkovské kuchyně. Ušlechtilý vzhled v zářivé bílé barvě skvěle koresponduje jak s rustikální dřevěnou kuchyní, tak i s moderně zvolenou kuchyňskou sestavou.

Tento keramický dřez má mimořádně velký objem a snadno v něm umyjete i větší nádobí. Modulová varianta nechá celé mycí centrum ještě více vyniknout a vysoce kvalitní zpracování a přirozený půvab dodá vaší kuchyni výjimečnost.

Doporučené příslušenství: krájecí deska z masivního ořechového dřeva.

Součásti balení

  • Sifon
  • Montážní úchyty
  • Výpusť
  • Přepad

O výrobci

Firma BLANCO patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou BLANCO nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svoji dokonalostí a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Přečtete si více o výrobci Blanco

O materiálu

Keramika je skutečně přírodní vypalovaný materiál opatřený speciální glazurou, která je velmi tvrdá a odolná proti otěru i nárazům. Přesto se k ní chovejte ohleduplně, neposunujte po povrchu dřezu předměty s ostrými hranami, nepoužívejte nože s keramickým břitem. Pád těžkého předmětu z větší výšky může ve výjimečném případě dřez poškodit.

Přečtete si více o výrobci Blanco

Parametry

Název parametru Hodnota
Hloubka dřezu 19 cm
Rozměry dřezu (š x d x h) 60 x 63 x 19 cm
Vhodné do skříněk od 60 cm
Typ montáže modulová
Délka dřezu 598 mm
Váha 30 Kg
Minimální šířka skřínky 600 mm
Délka vaničky 44 cm
Šířka vaničky 53 cm
Blanco Panor 60 -
Blanco Panor 60
Blanco Panor 60