Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Blanco Polish

Čistící prostředek na nerezové dřezy

Produkt stažen z prodeje

O produktu

Blanco Polish je čistící prostředek určený na ošetření nerezových dřezů. Zpravidla se na nerezových dřezech vyskytují vápenaté usazeniny, a ty přitahují nečistoty, takže dochází k tvorbě skvrn. Také se stává, hlavně u novostaveb, že malé částečky kovu a rzi z vodovodního potrubí mohou zanechávat za sebou stopy koroze. Právě použitím prostředku Blanco Polish je možné tyto nečistoty jednoduše odstranit.

Použití:

Přípravek BLANCOPOLISH naneste na jemnou stranu houbičky a rozetřete ve směru povrchové úpravy dřezu (podélně). Pro dlouhodobý lesk doporučujeme vyleštit suchou textilií. Přípravek odstraňuje i rez.

 

O výrobci

Firma BLANCO patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou BLANCO nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svoji dokonalostí a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Přečtete si více o výrobci Blanco


Parametry

Název parametru Hodnota
Záruka 2 roky
Blanco Polish
Blanco Polish

Přidat recenzi