Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Blue Water SYCYLIA

Staré zlato

Staré zlato

Katalogové číslo

003110019

4 590 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 5-14 dní

O produktu

Kvalitní páková kuchyňská baterie v retro stylu Blue Water Sycylia zaujme každého, kdo ladí kuchyň do rustikálního stylu s prvky ve starém zlatě.

Baterie je vybavená keramickou hlavicí, otočnou o 360° a elastickou hadicí - 400 mm. Staré zlato je v kombinaci s bílou keramickou pákou na spouštění vody.

Pokud toužíte po elegantní, designové baterii značky Blue Water, která se hodí jak ke granitovému, tak i ke keramickému dřezu je pro Vás Sycylia tou pravou volbou.

O výrobci

Celkový dojem interiéru jistě vytváří i vodovodní baterie. V naší nabídce naleznete širokou škálu vodovodních baterií od venkovského stylu až po baterie v moderním designu. Vybírat můžete jak z klasických nerezových baterií, tak i z baterií pozlacených, titanových, ocelových atd. Za povšimnutí jistě stojí i baterie granitové, které svým barevným provedením odpovídají barevné škále granitových dřezů Brenor a spolu tak mohou tvořit skvělý designový prvek Vaši nové kuchyně.

O materiálu

Baterie jako povinný funkční i stylový doplňek dřezu, s možností stejné povrchové úpravy. Možnosti jsou dnes stejně široké jako u výběru dřezů. V nabídce od nejekonomičtějších po luxusní a stylové.

Parametry

Název parametru Hodnota
Váha 5 Kg
Blue Water SYCYLIA  - Staré zlato
Blue Water SYCYLIA