Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Výrobce dřezů Kernau

Rodinná firma zabývající se výrobou kuchyňského vybavení a zařízení. Kernau klade důraz na funkčnost, kvalitu a bezpečnost svých výrobků. Výrobce se zaměřuje na mladé rodiny které ocení moderní design a příznivou cenu

e-shop dřezy Kernau

Granitové dřezy Kernau

Kernau nabízí širokou nabídku granitových dřezů podle individuálních potřeb a očekávání uživatelů.

O vysoké kvalitě těchto dřezů svědčí desetiletá záruka.

Granitový dřez Kernau zapadne do kuchyně různých stylů, od industriální až po rustikální a retro kuchyň. Na výběr jsou tradiční barvy granitu jako bílá stará bílá a přírodní kámen. V moderní kuchyni se zase mohou uplatnit barvy jako grafitová, nebo černá s kovovým třpytem.
Na výrobu granitových dřezů Kernau se používá 80% přírodního kamene jako je žula a křemen. Zbývajících 20% je tvořeno polyakrylátovým pojivem a barvivem které propůjčuje granitovému dřezu požadovanou barvu. 

Vlastnosti a údržba granitových dřezů Kernau

Granitové dřezy kernau jsou odolné vůči nárazům a poškrábání. Jejich krásný kamenný vzhled bude přetrvávat beze změn po desetiletí. Granitové dřezy jsou schopné odolávat vysokým teplotám, krátkodobě až 270 °C.  Pokud chcete granitový dřez vyčistit, většinou si vystačíte s houbičkou a  saponátem na nádobí. V případě většího znečištění můžete použít tekutý písek. K údržbe granitu slouží také speciální profesionální přípravky speciálně vyvinuté pro tento účel.

e-shop granitové dřezy Kernau

Nerezové dřezy Kernau

Kernau nerezové dřezy jsou standartně opatřeny povrchovou úpravou Smooth.

Tato úprava je charakteristická pro nerezové dřezy s tradičně hladkým povrchem.

Hladký povch nerezů vám zajistí extrémně snadnou údržbu a čištění.
Na výrobu nerezových dřezů Kernau je použita pouze nejkvalitnější nerezová ocel 18/10.
Nerezová ocel je neutrální vůči pachům, pigmentům z potravin a v domácnostech běžně používané chemii.  Na povrchu nerezového dřezu vzniká speciální ochraná patina, která ho chrání před vznikem škrábanců. 

e-shop nerezové dřezy Kernau