Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Luisina Marutéa

Designové koupelnové umyvadlo

Produkt stažen z prodeje

O produktu

Luisina Maruteá je model koupelnového keramického umyvadla, určený k postavení na koupelnovou desku nebo skřínku. Design umyvadla odpovídá současným koupelnovým trendům, ale je možné je vhodně zakomponovat i do tradiční francouzské nebo retro koupelny. Umyvadlo je vybavené otvorem pro koupelnovou baterii. Umyvadla z keramiky si díky své jednoduché údržbě a nadčasovému vzhledu udržují popularitu u zákazníků celé roky. Díky neporéznímu povrchu může být keramické umyvadlo vystavené vlivům chemikálií a abrazívních látek, a i napříč tomu zůstanou jako nové.

Společnost Luisina poskytuje na své keramické koupelnové umývadla záruku 5 let. Model Luisina Maruteá je dodávaný bez sifonu a výpusti. Příslušenství si můžete zakoupit zvlášť na našem eshopu.

O výrobci

SCD LUISINA je francouzská společnost, která byla založená  v roce 1989 s úmyslem specializovat se na koncept a distribuci kuchyňského a koupelnového zařízení. Díky postupným krokům a kvalitnímu servisu, zaměřeného na zákazníka, se Luisina rychle stala  jedním z největších leadrů na francouzském trhu. V současné době jsou produkty společnosti Luisina prodávané v 30 krajinách po celém světě.

Přečtete si více o výrobci LUISINA 


Záruka 5let

Parametry

Název parametru Hodnota
rozměry umyvadla 490 x 410 x 195 mm
Hloubka 19,5 cm
Záruka 5 let
Luisina Marutéa
Luisina Marutéa
Luisina Marutéa
Luisina Marutéa

100% hodnocení

100% (2 Hodnocení)

2 recenzí pro Luisina Marutéa

Nikola Soukupová


12. 11. 2019

Glazura je krásně hladká. Umyvadlo přišlo docela rychle, a kvalitně zabalené.

Pavel Ryška


20. 5. 2020

Vše v pořádku, doporučuji.

Přidat recenzi