Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Zapuštěné dávkovače saponátu

Dávkovače na zapuštění jsou vhodné zejména do kuchyní a koupelen. Díky nim už nebudete muset mít na pracovní desce velké láhve se saponátem a vaše pracovní plocha a dřez budou vždy působit uklízeně. Umístit je můžete přímo do volné plochy dřezu, kuchyňské desky, dále do koupelnové desky na které je umístěno umyvadlo, případně na vrchní desku koupelnové skříňky pod umyvadlem. Při tomto způsobu instalace je nádobka vždy skryta pod úrovní desky / dřezu, skříňky a vyčnívá pouze pohyblivý mechanismus s pípou. 

Povrchové úpravy zapuštěných dávkovačů saponátu

Co se týče povrchové úpravy dávkovačů, existují různé možnosti, vybírat můžete povrch lesklý chrom, matný chrom, také však na trhu najdete i dávkovače s úpravou bronz, které se výborně hodí především do kuchyní v rustikálním nebo provence stylu, obzvlášť taky ke keramickým dřezům, a vhodně doplní i baterií v provedení staromosaz, nebo vaše mosazné kuchyňské úchytky na dvířkach.

I designová škála je široká, od jednoduchých kulatých dávkovačů s rovnou pípou, až po jemně rustikální, nebo hranaté minimalistické, určené především do moderních prostorů. Volit můžete z široké nabídky tvarů a barevných designů a zaručeně si tohto skvělého pomocníka oblíbíte.