Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Otázky/odpovědi

Jak velký otvor budu potřebovat pro dávkovač na zapuštění?

Dávkovač na zapuštění lze umístit do otvoru o velikosti shodné jako pro stojánkovou baterii (26 – 35mm), a to tak, aby pípa sahala nejlépe až do dřezu, nebo do přídavné vaničky. Není třeba kupovat speciální dřez, protože otvor lze do většiny dřezů udělat dodatečně. Otvor lze vyvrtat i do pracovní desky, ale je třeba volit dávkovač s delší pípou, aby opět směřovala do dřezu. Otvory do granitových dřezů vrtáme vrtačkou s diamantovou korunkou, která se používá i k vrtání kachliček nebo ostatních obkladů. Otvory do nerezového dřezu prostřihneme lisem. Pro naše zákazníky vše zdarma a na počkání.

Kam dávkovač umístit?

Dávkovače na přišroubování se připevňují na zeď v blízkosti dřezu nebo umyvadla. Přivrtat si jej, ale můžete kdekoliv, kde je saponátu nebo mýdla potřeba. Dávkovač na postavení můžete využít naprosto kdekoliv. Naplnit jej můžete mýdlem, saponátem, olejíčkem nebo krémem proto dávkovač můžete umístit jak v kuchyni tak i v kanceláři, nebo ordinaci. Dávkovače na zapuštění je možno umístit, jak do pracovní desky, nebo desky pod umyvadlem, tak i přímo do kuchyňského dřezu.

Čím mohu dávkovač očistit?

Údržba je velmi snadná. Kovovou část stačí dle potřeby otřít vlhčeným hadříkem. Nerezovou nebo gumovou hadičku, která se plní tekutinou při každém pumpnutí, můžete umýt teplou vodou, nebo párkrát nasát čistou vodu která odstraní možné zaschlé hrudky například z tuhého krému. Na čištění nepoužívejte žádné abrazivní prostředky jako jsou domestos, savo, hydroxid sodný, které by mohly použitý materiál poškodit. Není třeba drhnout drátěnkami a houbičkami s drsným povrchem.

Jak se dávkovač plní?

U dávkovačů na a zapuštění, není třeba při vyčerpání mýdla, saponátu nebo olejíčku lehat pod pracovní desku a kroutit se závitem. Stačí potáhnout směrem nahoru dávkovací pípu a dolít do 4/5 tekutinou. Dávkovač na přišroubování ke zdi se plní stejným způsobem a to zvednutím pípy a dolitím dané tekutiny. Plnění dávkovačů na postavení je také velmi snadné.  Odšroubuje se pouze vrchní závit, povytáhne se pípa a doplní.

Z jakého materiálu je dávkovač vyroben?

Nádobka zápustného dávkovače je vyrobena z plastu. Velikost nádržek je 250 a 470 ml dle typu dávkovače. Nádobky dávkovačů na přišroubování a na postavení jsou stejně jako pípy vyrobeny z mědi a nerezavějící oceli s různou povrchovou úpravou. Dávkovače DONNER a Aquasanita jsou vysoce kvalitní, výrobce splňuje normu kvality ISO9001:2000.

Jakou má dávkovač životnost?

Nádoby dávkovačů jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, proto nehrozí žádná koroze, nebo proděravění plastové nádoby. V případě poruchy pípy se jedná o banální opravu gumového těsnění, které se dá velmi jednoduše vyměnit.