Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Výrobce dřezů Rodi

RODI - SINKS & IDEAS, S.A. je rodinnou firmou s více než padesátiletou tradicí výroby nerezových dřezů. Díky investicím do nejmodernějších technologií může Rodi vyrábět 700 000 nerezových dřezů ročně. Přesto si však tento výrobce zachovává autentickou vysokou kvalitu a dokonalé dílenské zpracování každého dřezu. Vysoká kvalita je stvrzena certifikací OSHAS 18001 a ISO 9001:200. 

 

E-SHOP DŘEZY RODI

Nerezové dřezy Rodi

K výrobě je použita pouze ušlechtilá ocel RODI STAINLESS STEEL INOX 18/10. Tato vysoce jakostní ocel je naprosto imuní vůči korozi. Nerezové dřezy Rodi jsou navíc odolné působení vysokých teplot a kyselin. Rodi se při výrobě řídí heslem: „Minimální údržba, maximální životnost“. Odolnost je ještě zvýšena použitím nerezového plechu o dostatečné tloušťce. Například modelová řada BOX ZERO a BOX TWELVE nabízí tloušťku nerezu – 1,2 mm což je dvojnásobek běžně používaný na nerezové dřezy. 

Čištění a péče o dřezy Rodi

Údržba nerezových dřezů je velmi jednoduchá, dřez můžete vyčistit pomocí běžných přípravků na nádobí a hobičky. V případě většího znečištění můžete použít speciální čistící pasty. Nedoporučujeme používat práškové čistice (písek) které by mohly způsobit nevzhledné škrábance.

Ochraná patina na povrchu dřezu

Po pár týdnech používání se na povrchu dřezu vytvoří sametová ochraná vrstva která chrání dřez před poškrábáním (autoregenerační schopnost dřezu).
 

e-shop nerezové dřezy Rodi