Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Výpust - staromosaz

Mosazná výpust v retro stylu

Staromosaz

Výpust - staromosaz - Staromosaz

EAN

1 815 Kč

vč. DPH

Na dotaz

O produktu

Dřezová výpusť v provedení staromosaz skvěle doplní granitový či keramický dřez. Spolu s dalšími doplňky z mosazi, jako je kuchyňská baterie, vytvoří dojem provence či retro kuchyně.

Mosazná dřezová výpusť se manuálně ovládá pomocí středového tlačítka. Při zatlačení uzavírá odtok, při povytažení plní funkci sítka (které lze celé vyjmout).

O výrobci

Společnost sídlí ve městě Siershahn v blízkosti Koblenz, v oblasti bohaté na výskyt kvalitního kaolínu, který je základní surovinou pro výrobu keramiky. Výroba různých druhů stavební i užitkové keramiky zde má proto letitou tradici. Společnost Systemceram GmbH vznikla v roce 2000 odprodáním provozu lité technické keramiky firmy KCH-Kerachemie, se kterou nadále sousedí v rozsáhlém výrobním areálu. Výrobní komplex zahrnuje více než 20 000 m2 výrobní a skladové plochy, kde pracuje 140 zaměstnanců.

Společnost má dnes dvě divize - divizi technické a laboratorní keramiky s výrobky pod obchodním názvem KeraLab a divize kuchyňské keramiky s výrobky pod obchodním názvem Keradomo. Hlavními produkty jsou nejrůznější modely keramických dřezů a velkoplošných pracovních desek. Firma své výrobky trvale inovuje, vyvíjí a investuje do nových technologických postupů. Díky tomu patří ke špičce mezi výrobci technické keramiky a své výrobky exportuje do 35 zemí světa.

 

 


Parametry

Název parametru Hodnota
Záruka 2 roky
Výpust - staromosaz - Staromosaz
Výpust - staromosaz
Výpust - staromosaz
Výpust - staromosaz

100% hodnocení

100% (1 Hodnocení)

1 recenzí pro Výpust - staromosaz

Dana


22. 10. 2019

Must have ke keramickému dřezu.

Přidat recenzi