Provozní doba eshopu

Po - Pá 7:30 - 15:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Blanco ANDANO 400-U

Leštený nerez

Leštený nerez

Katalogové číslo

BC518309

Typ montáže

9 105 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 5-14 dní

O produktu

Jedná se o kuchyňský jednodřez společnosti Blanco se spodní montáží. Dřez poskytuje dostatečný prostor  a očaruje Vás důmyslně zakrytým přepadem a moderním sítkem. Jedinečná kompozice vzhledu a funkčnosti.

Kombinovat jej můžete i s jinými dřezy řady ANDANO.

Součásti balení

  • Sifon
  • Montážní úchyty
  • Výpusť
  • Přepad

O výrobci

Firma BLANCO patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou BLANCO nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svoji dokonalostí a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Přečtete si více o výrobci Blanco

O materiálu

Materiál je nerezová ocel 18/10 (18%chromu, 10%niklu). Ta se používá také k výrobě nerez příborů, nádobí a dalšího kuchyňského náčiní. Nevěřte nikomu, kdo Vám tvrdí, že se nerez dřez nepoškrábe. Při kontaktu dvou předmětů ze stejného materiálu dochází zákonitě ke vzájemnému mechanickému působení a tím ke vzniku drobných škrábanců, které jsou na hladké ploše nového dřezu velmi nápadné. Po několika týdnech pravidelného používání a čištění získá dřez stejnorodý vzhled a svůj hedvábně matný lesk si ponechá dlouhá léta.

Parametry

Název parametru Hodnota
Rozměry dřezu (š x d x h) 44x44x19cm
Vhodné do skříněk od 45cm
Typ montáže spodní
Rozměry vaničky (š x d x h) 40 x 40 x 20 cm
Minimální šířka skřínky 45 cm
Záruka 2 roky
Blanco ANDANO 400-U - Leštený nerez
Blanco ANDANO 400-U
Blanco ANDANO 400-U