Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Blanco Tipo 45 S Compact

Nerez

Nerez

Katalogové číslo

BC517151

Orientace

Typ montáže

1 777 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 5-14 dní

O produktu

Kuchyňský dřez s odkapem z řady Tipo společnosti Blanco. Standardně velká vanička, funkční dřez se speciální odkapovou plochou. Nadčasový design a kvalita německé společnosti Blanco Vám zaručí dlouhou životnost dřezu.

Součásti balení

  • Sifon
  • Montážní úchyty
  • Výpusť
  • Přepad

O výrobci

Firma BLANCO patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni. Firmou BLANCO nabízené povrchy dřezů, které zákazníka zaujmou svoji dokonalostí a jednoduchostí údržby, potom dokonalý vzhled mycího centra úspěšně završují.

Přečtete si více o výrobci Blanco

O materiálu

Materiál je nerezová ocel 18/10 (18%chromu, 10%niklu). Ta se používá také k výrobě nerez příborů, nádobí a dalšího kuchyňského náčiní. Nevěřte nikomu, kdo Vám tvrdí, že se nerez dřez nepoškrábe. Při kontaktu dvou předmětů ze stejného materiálu dochází zákonitě ke vzájemnému mechanickému působení a tím ke vzniku drobných škrábanců, které jsou na hladké ploše nového dřezu velmi nápadné. Po několika týdnech pravidelného používání a čištění získá dřez stejnorodý vzhled a svůj hedvábně matný lesk si ponechá dlouhá léta.

Parametry

Název parametru Hodnota
Hloubka vaničky 17cm
Rozměry dřezu (š x d x h) 78x50x17cm
Vhodné do skříněk od 45cm
Délka dřezu 780 mm
Minimální šířka skřínky 450 mm
Délka vaničky 42 cm
Šířka vaničky 34.5 cm
Blanco Tipo 45 S Compact - Nerez
Blanco Tipo 45 S Compact