Z důvodu probíhající inventury bude firma dne 13.12.2023 uzavřena.
Veškeré dotazy, objednávky, poptávky a expedice zboží budou vyřízeny následující pracovní den, tj. ve čtvrtek 14.12.2023
DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč
JSME DOVOZCI
rychlé dodání
774 707 287
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Otázky a odpovědi - Kuchyňské baterie

Baterie se ve dřezu viklá, kýve, je to vada baterie?

03113-pod-big.jpg

Rozhodně se nejedná o vadu baterie nebo dřezu. Většinou při namontování velké, těžké baterie do nerezového dřezu se baterie kýve. Tento problém se dá snadno vyřešit ukotvením baterie. Použijte podložku pro baterii. Přišroubováním podložky přímo pod baterii k pracovní desce dojde ke zpevnění. Ideálni je vždy vybírat dřez v dostatečné tloušťce plechu. U granitových a keramických dřezu vyklání batérie nehrozí. 

Jak mám ošetřit kuchyňskou baterii?

Baterii v chromu, s granitovým, nebo keramickým lesklým nástřikem stačí, když otřete vlhčeným hadříkem nebo houbičkou s klasickým mycím prostředkem, nebo mýdlovou vodou a opláchnete teplou vodou. Nepoužívejte abrazivní prostředky a drátěnky, nebo houbičky s drsným povrchem. Povrch by se mohl poškrábat v případě nástřiku by se mohl oloupat.

 Jak velký otvor pro baterii vyvrtat?

otvory2.jpgU některých dřezů je již otvor vyvrtaný, u ostatních Vám rádi otvor odvrtáme na počkání a zdarma. Velikost otvoru pro baterii je v průměru 35mm. Ovšem do tohoto otvoru můžete namontovat baterii od průměru 25mm až 35mm. Pokud je otvor malý, stačí jej zvětšit brusným nářadím.