Výdejní místo a sklad v provozu

Po - Pá 7:30 - 16:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Teka FO 985

Batéria pod okno

Chrom

Chrom

Katalogové číslo

003070055

5 490 Kč

vč. DPH

U dodavatele

Dodání: 3-5 dní

O produktu

Rozhodli jste se pro umístění kuchyňského dřezu a baterie v blízkosti okna? Zároveň ale uvažujete, jak okno, vzhledem na výšku kuchyňské baterie, otevřete? Máme pro Vás řešení v podobě kuchyňské baterie Teka FO 985, která je přímo na instalaci před okno předurčená. Baterii jednoduše zatlačíte směrem dolů do výšky 5 cm a okno pohodlně otevřete.

Baterie Teka FO 985 má navíc i jednoduchý a moderní design, který skvěle zapadne do minimalistického konceptu moderní kuchyně a vy se nemusíte vzdát představy otevřeného okna, ale ani funkční a designové baterie.    

O výrobci

Společnost Teka se zabývá výrobou domácího a profesionálního vybavení kuchyní a koupelen, skladovacích kontejnerů z nerezové oceli a elektroniky. Co se kuchyní týče - Teka patří k nejznámějším značkám v oboru kuchyňských dřezů a vestavěných doplňků. Vyrábí vysoce kvalitní přístroje pro použití v domácnosti, komerční vybavení i kuchyňské dřezy, což znamená, že si svou kuchyň můžete kompletně vybavit výrobky značky Teka.

O materiálu

Lze si představit dřez bez dřezové baterie? Jsou vyrobeny dle nejpřisnějších jakostních standardů divizí koupelen. Baterie Teka jsou stvořeny proto, aby se staly perfektním partnerem pro Váš dřez. Moderní, exkluzivní, cenově výhodné.
Teka FO 985 - Chrom
Teka FO 985