DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč
JSME DOVOZCI
rychlé dodání
774 707 287
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Dávkovače saponátu nemusíte použít jen na Jar, uplatní se i jinde!

Dávkovač saponátu (pumpička na jar) je velmi praktickým pomocníkem. Využijete jej téměř kdekoliv v kuchyni, v koupelně nebo v ložnici, jako doplněk na toaletní stolek, nebo také v kancelářích a ordinacích atd. Bez saponátu, nebo mýdla se neobejdeme a díky dávkovačům se zbavíme nezvhledných plastových nádob.

Všichni dobře víme, že zvláště v kuchyni je Jar, nebo jiný čisticí prostředek nepostradatelný, i když běžně za nás nádobí umyje myčka. Ne všechno nádobí je k mytí v myčce vhodné (dřevěné vařečky, hliníkové nádoby, lis česneku, sklenice se zlatým lemem atd.), ručnímu mytí se tedy zcela nevyhneme a čisticí prostředek nemůže u dřezu chybět.

Dávkovač saponátu můžete naplnit mycím prostředkem, saponátem, mýdlem, sprchovým gelem, tělovým mlékem, olejíčkem apod. V nabídce jsou designově velmi zdařilé produkty značek jako jsou dávkovače Donner, Aquasanita nebo Blanco.

A navíc dávkovače, zejména typy na postavení, mohou být velmi hezkým dárkem.

Přednosti dávkovačů Donner:

  • Kvalitní materiál
  • moderní design
  • elegantní vzhled
  • ISO 9001:2000
  • úspora peněz
  • všestranné využití
  • snadná údržba
  • jednoduchá manipulace

Fungování dávkovačů

Nádobka dávkovače je naplněna saponátem, nebo jinou náplní. Po stisknutí pumpičky postupuje tekutina nahoru hadičkou a v malých odměřených dávkách vytéká tam, kde si jej nasměrujete. Dávkovač je vždy po ruce a přesně tam, kde potřebujete. Saponát ani mýdlo již nebudete muset hledat.

Umístění dávkovače

Dávkovače na zapuštění se umísťují buď přímo do volné plochy dřezu, vedle baterie, do kuchyňské pracovní desky, nebo také do koupelnové desky, na které je umístěno umyvadlo, popřípadě na vrchní desku koupelnové skříňky pod umyvadlem.

Dávkovač na zapuštění lze umístit do dřezu do otvoru o velikosti shodné, jako pro stojánkovou baterii (26 – 35mm), a to tak, aby pípa sahala nejlépe až do dřezu. Není třeba kupovat speciální dřez, protože otvor lze do většiny dřezů udělat dodatečně.

Dávkovač lze umístit také do desky kuchyňské linky, desky, nebo skříňky pod umyvadlem, což je méně obvyklé, ale stejně praktické. Nádobka dávkovače je umístěna pod úrovní desky, nebo ve spodní skříňce dřezu/umyvadla. Nad úroveň desky, respektivě dřezu, vyčnívá pouze funkční pohyblivá část s pípou v různých designových podobách.

Dávkovače na přišroubování se připevňují ke zdi v blízkosti dřezu, nebo umyvadla.

Dávkovače na postavení lze umístit libovolně, např. na umyvadlo, kuchyňskou desku, nebo toaletní stolek, tam, kde vám jeho přítomnost bude vyhovovat nejvíce.

Plnění dávkovače

Dávkovače DONNER můžete plnit všemi dostupnými jemnými čisticími prostředky, jako jsou Jar, Pur, tekutými mýdly, nebo tělovými mléky, oleji apod. Samotné plnění je velice jednoduché a provádí se shora. Není tedy třeba manipulovat s plastovou nádobkou pod dřezem, nebo deskou, což může být nepohodlné, ale jen lehce vytáhnout hlavu pumpičky/pípu. Jakmile vrchní část vyjmete, nalijte do nádržky připravený prostředek a pípu znovu nasaďte. Obsluha dávkovače je tedy víc než snadná.

Materiál dávkovače

Nádobka zápustného dávkovače je stejně jako většina nádob na čisticí prostředky vyrobena z plastu. Velikost nádržek je 250, 300 a 470 ml, dle typu dávkovače. Nádobky dávkovačů na přišroubování a na postavení jsou stejně jako pípy vyrobeny z mědi a nerezavějící oceli s různou povrchovou úpravou( matný nerez, lesklý nerez a bronz). 

Výhody dávkovačů Jaru

Snadné plnění, nenáročná údržba a v neposlední řadě moderní a elegantní design jsou bezesporu výhodami, které osloví každého. Používáním dávkovačů dosáhneme úspory saponátu/mýdla, a tím tedy šetříme peníze. Zápustné dávkovače a dávkovače na přišroubování nezabírají místo na pracovní ploše, kde by jinak stála ukapávající a nevzhledná plastová láhev. Díky pevnému usazení máme dávkovač vždy po ruce. Široký sortiment a praktické využití činí z těchto dávkovačů velmi zajímavý bytový doplněk.