Provozní doba eshopu

Po - Pá 8:00 - 15:30
Středa do 14:00
774 707 287

Váš košík je prázdný

Výrobce dřezů Reginox

Reginox je dobře známá Holandská společnost specializující se na kuchynské a koupelnové vybavení.

Společnost Reginox přesně zná požadavky svých zákazníků, spolupracuje s předními architekty a stavebními firmami.

Reginox je tradiční výrobce od roku 1976, dnes vyrábí přes 150 druhů dřezů. Výroba dřezů Reginox probíhá v sídle firmy v malém městečku Rijssenu. Vysokou kvalitu a tradiční holandský design oceňují zákazníci z Německa, Anglie, Francie, Singapuru a dalších více než 50 zemí po celém světě. Reginox dělá vše pro to, aby jeho dřezy a baterie nejen skvěle vypadaly, ale také perfektně plnili svůj účel. Neméně podstatný je pro tuto společnost vztah k přírodě  a snaha o trvale udržitelný rozvoj.

e-shop dřezy Reginox

Nerezové dřezy Reginox

Reginox začal vyrábět nerezové dřezy v Nizozemí jako první, v současnosti vyrobí 750 000 nerezových dřezů ročně.

Technologie výroby nerezových dřezů Reginox je proto na opravdu vysoké úrovni. 

Keramické dřezy Reginox

Hlavním důvodem, proč se Reginox začal zajímat o keramické dřezy byla poptávka po přírodních materiálech a k životnímu prostředí šetrnější výroba.

Reginox a příroda

Každý kdo si koupí dřez, vodovodní baterii nebo jiný výrobek značky Reginox si může být jistý že bylo myšleno na životní prostředí v průběhu celé výroby. Při výrobě nerezových dřezu Reginox je z 80% použita recyklovaná ocel. 95% oceli spotřebované při výrobě která netvoří samotný dřez je dále recyklována nebo používaná k další výrobě. Od roku 2011 je veškerý obalový papír který Reginox používá pochází pouze z odpovědně spravovaných lesů. Odpadní voda používaná ke chlazení lisů je čištěna a používaná opakovaně.