DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč
JSME DOVOZCI
rychlé dodání
774 707 287
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Technické dřezy

Hledáte vhodný dřez do skladu nebo dřez do prádelny?

Už nehledejte. U nás na e-shopu si určitě vyberete ten správný. Technické dřezy, se vzhledem na jejich využití v prostorech, které nedisponují běžnou kuchyňskou linkou a pracovní deskou, připevňují většinou na stěnu pomocí konzolí.
Výlevky do technických místností jsou vyrobené z kvalitního tvrzeného plastu, který vydrží i hrubší zacházení. Údržba technického dřezu je velmi jednoduchá, stačí opláchnout a špína je pryč.
Velkorysá vanička Vám navíc umožní pohodlné napuštění i velkých kýblů nebo pohodlné opláchnutí nadrozměrné nádoby. Výlevka poskytuje dostatek prostoru na instalaci vodovodní baterie přímo do dřezu, případně i pro dávkovač saponátu.

Technické dřezy v e-shopu

Technické dřezy jsou užitečné i v garáži nebo skladu

Jak všichni víme, garáž v domě neslouží pouze na parkování auta, nebo kola. Můžete ji využít na opravu auta, nebo jiného přístroje, na odkládání zahradního nářadí, sekačky, a jako prostor pro uskladnění pracovního nářadí. S ohledem na potencionální „špinavou“ práci, která s prostorem garáže, nebo prádelny souvisí, je umístění dřezu do sklepa velkou devízou v budoucnosti. 

Přítok vody budete mít po ruce a vyhnete se běhání se špinavýma rukama po celém domě. Další výhodou dřezu v garáži je blízkost vody např. pro zalívání květin na zahrádce, opláchnutí jakýchkoliv nádob, nářadí, osprchování domácích mazlíčků od bláta, nebo pokropení přes horké dny, nebo jen tak pro zahnání žízně při práci …

V prádelně je dřez nutností!

Velké využití najde technický dřez i v prádelně rodinného domu.
Jednoduše ho připevníte vedle pračky a využíváte např. na namočení špinavého prádla. Technické dřezy najdou uplatnění ne jen v rodinných domech, ale i v různých výrobních halách, kde je nutné mít umyvadlo na umytí rukou, ale prostor nedisponuje klasickou kuchyňskou linkou.
Vhodné jsou do různých hal, ambulancí, výrobních podniků, technických místností ….jejich montáž je velmi jednoduchá, umístit se dají kdekoliv na stěnu.
Nechejte se inspirovat nabídkou našeho e-shopu a vyberte si vhodný technický dřez pro vaše potřeby!

Technické dřezy v e-shopu