DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč
JSME DOVOZCI
rychlé dodání
774 707 287
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík
Zpět na blog

Jak na čistou vodu ve vířivce nebo v bazénu snadno a rychle?

26 / 04 / 2023 Filtrace

Naše filtrační kartuše Donner pomáhají odstranit prach a nečistoty z vody bazénů, vířivek a SPA. Zajistí tak čistou a zdravotně nezávadnou vodu po celou sezónu. 

Filtry doporučujeme pravidelně čistit a měnit.  Filtrační kartuše jsou určeny pro bazény a vířivky, jsou vyrobeny z tkaniny Trilobal. Tím je zvětšená filtrační plocha, která zadržuje více nečistot, aniž by došlo ke snížení průtoku vody. Díky inovované technologii Dirt-Locking látka zachycuje mnohem více nečistot než běžná látka. Tento filtr odstraňuje vlasy, listí, prach, usazeniny, písek, apod.  

Filtry jsou kompatibilní pro většinu běžně prodávaných bazénů a vířivek. Velkou výhodou je jejich snadné čištění a výměna.

Jak správně používat a kdy měnit kartušovou filtraci?

  • Výběr kartuše: Zvolte kartuš, která je kompatibilní s vaším filtračním systémem.
  • Údržba kartuše: Aby kartuš fungovala co nejlépe, je důležité ji pravidelně čistit. Vyjměte kartuš z filtru a postříkejte ji hadicí s vysokotlakou vodou, abyste odstranili nahromaděné nečistoty.
  • Kontrola opotřebení: Pravidelně zkontrolujte kartuš na poškození nebo opotřebení. Pokud jsou na kartuši viditelné praskliny, trhliny nebo deformace, je čas ji vyměnit.
  • Výměna kartuše: Dodržujte doporučení výrobce a vyměňte kartuš včas, abyste zajistili správnou funkci filtru a čistotu vody.
  • Ukládání náhradních kartuší: Je dobré mít několik náhradních kartuší, abyste mohli snadno provést výměnu, když je to potřeba. Skladujte náhradní kartuše v suchém a chladném prostředí, chráněné před přímým slunečním světlem.

Dodržováním těchto tipů zajistíte, že váš filtrační systém bude správně fungovat a udržovat čistotu vody ve vašem bazénu nebo vířivce.

20210224153521Upyh0H.jpg