DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč
JSME DOVOZCI
rychlé dodání
774 707 287
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík
Zpět na blog

Nejnovější modely dřezů Chambord

28 / 11 / 2023 dřezy

Rádi bychom vám představili dva nové keramické dřezy, které jsou úplnou novinkou v oblasti dřezů na trhu! Jedná se o luxusní dřezy prestižní značky Chambord vyrobeny německou firmou Villeroy & Boch.

Keramické dřezy jsou dlouhodobým trendem - představují kombinaci klasické elegance a moderní funkčnosti. Nyní jsme pro vás do našeho sortimentu zařadili dva nové klenoty - dva dřezy, které spojují nejnovější designové trendy s praktickými vlastnostmi.

Prvním z nich je keramický dřez Chambord Clotaire 600 v minimalistickém designu, který zaujme svou jednoduchostí a nadčasovým stylem. Čisté line dřezu dodají kuchyni vzdušnost a harmonii. Tento dřez není jen estetickým prvkem, ale i praktickým řešením pro každodenní používání.

Druhým novým modelem je dřez Chambord Francois 596, který vás upoutá svým originálním vzhledem. Keramický dřez se stal symbolem spojení elegance s praktičností. Jeho jedinečná struktura a odolnost umožňují snadnou údržbu a dlouhodobou spolehlivost, zatímco jeho design přidává do kuchyně osobitý šarm.

Věříme, že vám nové modely dřezů budou líbit a oceníte jejich jedinečnost.

Clovis foto v kuchyni.jpg