DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč
JSME DOVOZCI
rychlé dodání
774 707 287
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík
Zpět na blog

Seznamte se s komerčními drtiči Waste King

14 / 10 / 2022 drtiče kuchyňského odpadu

Za více než 50 let své existence se stala značka Waste King synonymem pro drtič kuchyňského odpadu v gastronomii a dalších provozech. Díky zkušenostem a vlastnímu výzkumu se dokonce staly tyto drtiče vzorem pro jiné, méně zavedené výrobce. Originál proslavený svou spolehlivostí a životností je však jen jeden.

Vyberte si drtič na míru vašim potřebám

Ucelená řada komerčních drtičů organického odpadu nabízí řešení pro podniky všech velikostí. Od menších a středních restaurací, přes supermarkety až po velké zpracovatele potravin, palírny a bioplynové stanice. Drtiče jsou určeny pro nepřetržitý provoz. Pro snadnější orientaci uvádíme počet jídel, který ve špičce zvládnou zpracovat bez problémů. Pokud si nejste jisti, který model je pro vaše účely vhodný, kontaktujte nás. Specializujeme se na drtiče a rádi vám poradíme.

Tabulka: 

Poradí si i s problémovým odpadem

Komerční drtiče Waste King odpad nejdříve nadrtí pomocí lopatek s odolnými karmid wolframovými břity. Následně je organický materiál rozmělněn v podřezu nerezovými noži, kterým nedělá problém ani vláknitý materiál. Tyto drtiče zvládají dlouhodobě zpracovávat tvrdé a houževnaté materiály jako jsou kosti, syrové maso nebo pecky z ovoce.

Waste King se nezasekává

Zaseknutí drtiče je vždy nepříjemné. Vyžaduje přerušení zpracovávání odpadu a zásah obsluhy. Gastro drtičky Waste King jsou vybaveny výkyvnými lopatkami, které eliminují možnost zaseknutí. Díky tomu nemusí být vybaveny tlačítkem pro zpětný chod.

Indukční motor s vlastním chlazením

Oproti obyčejným drtičům se profesionální drtiče Waste King odlišují nejen větší komorou a masivní odolnou konstrukcí, ale také indukčním motorem. Tento motor sice dosahuje nižších otáček (1450 / 1740 ot. min.), má však mnohem vyšší výkon a je navržen pro nepřetržitý provoz. Motor drtiče je chlazen pomocí zabudovaného ventilátoru, díky čemuž nedochází k přehřívání ani v náročném provozu.