DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč
JSME DOVOZCI
rychlé dodání
774 707 287
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík
Zpět na blog

Kuchyňské trendy pro rok 2023

02 / 01 / 2023 dřezy

Kuchyňské trendy pro rok 2023

Již dávno odzvonilo časům, kdy byla kuchyně samostatná oddělená místnost, kde se pouze vařilo. Dnes je kuchyně hlavním dějištěm domova, často je propojená s jídelnou a obývacím pokojem. Kuchyň představuje „srdce domova“. Setkáváme se zde s přáteli a rodinou u dobrého jídla, pracujeme, odpočíváme.

A co je trendem roku 2023 v oblasti kuchyní?

Především funkčnost rafinovaně propojená s odpočinkem. Překvapivé a odvážné barvy. Nejžádanějším trendem roku 2023 bude bezpochyby industriální styl, kde budou dominovat doplňky převážně ve zlaté a měděné barvě. Populární bude i matný chrom. Zlaté prvky a detaily jako je například kuchyňský dřez, baterie, úchytky bude v kombinaci se šedou a černou vypadat luxusně. Tento styl se nese ve znamení požitkářství a nádechu bohatství.

Zlatá kuchyňská baterie bude jedinečným skvostem ve vaší kuchyni. Skvěle vynikne v kombinaci s černým či bílým dřezem. Doplňky zlaté byly doposud využívaný především v retro laděných interiérech, nyní nachází své uplatnění v moderních a rustikálních. Ve správné kombinaci vyvolá exkluzivní dojem.

Znáte styl Japandi?

Jedná se o novinku posledních let – kombinuje nenápadnou japonskou estetiku s komfortem skandinávského stylu. Jejich společným znakem je minimalismus. Skvěle do tohoto stylu zapadnou doplňky v bílé nebo černé barvě. Neutrální barvy, které se dají snadno kombinovat.

Bílá barva v kuchyni je stále velmi nadčasová a žádána. Je snadno kombinovatelná. Opticky zvětšuje prostor. Bílé keramické dřezy budou stále trendy.

Černá kuchyň? Ano, i to je trendem roku 2023. Doplňky v černé barvě jako je dřez, kuchyňská baterie či dávkovač pro jar dodají prostoru šmrnc. Dají se snadno kombinovat s ostatními spotřebiči jako je například černá varná konvice, topinkovač nebo kávovar.

Skvěle bude v kuchyni fungovat kontrast. Kombinace černé kuchyňské baterie a bílého dřezu je nadčasová a moderní. Celek působí luxusně a elegantně. Pokud chcete, aby černá baterie byla hlavním bodem kuchyně zvolte ostatní doplňky v tlumených barvách.

carneo ostruvek.JPG